Prohlížet

Alphaline 90+trojsklo

profilová série: VEKA APLHALINE 90 MD členění profilu: šesti-komorový (rám i křídlo) těsnění: dvě dorazová a jedno středové stavební hloubka: 90 mm
[Popis zboží...]


Brillant Design

Okenní profilový systém REHAU Brillant-Design splňuje vysoké nároky. Systém s pěti komorami a konstrukční šířkou 70 mm garantuje vynikající tepelnou izolaci. S hodnotou k rámu do hodnoty 1,1.
[Popis zboží...]Dřevěná eurookna tloušťka profilu 84mm + trojsklo

Optimální varianta, výborné tepelně-izolační vlastnosti. Vyrábí se v rozměrech na přání zákazníka dle technických možností kování. Rozměry profilu rámu: 84 x 80 mm. Rozměry profilu křídla: 84 x 80 mm.
[Popis zboží...]


Dřevěná okna tloušťka profilu 68mm + dvojsklo

Optimální varianta, výborné tepelně-izolační vlastnosti. Vyrábí se v rozměrech na přání zákazníka dle technických možností kování.
[Popis zboží...]EURO - 70

Systém REHAU Euro - 70 je novinkou, která se díky své vysoké kvalitě a příznivé ceně stává nejprodávanějším profilem z naší nabídky.
[Popis zboží...]


Venkovní ohýbané hliníkové parapety

Ohýbané hliníkové parapety jsou oblíbenou cenově zajímavou variantou k parapetům taženým
[Popis zboží...]Venkovní parapety z pozinkovaného plechu

Jádrem parapetu je kvalitní ocelový plech silný 0,75 mm oboustranně termicky pokovený vrstvou zinku.
[Popis zboží...]


Venkovní žaluzie EXT-50

Žaluzie s označením EXT-50 jsou určeny pro exteriérové stínění menších ploch. Hliníkové lamely mají šířku 50 mm a jsou standardně dodávány v 11-ti barevných odstínech.
[Popis zboží...]Vnitřní komůrkové parapety PV 2040

Parapetní desky jsou vyrobeny z kvalitního tvrzeného PVC-materiálu zajišťujícího jejich naprostou voděodolnost.
[Popis zboží...]


Vnitřní žaluzie Design klasik - IDK

Typ IDK je dnes nejpoužívanější žaluzií do plastových oken a eurooken. Žaluzie je ovládaná řetízkem /v barvě bílé, hnědé, béžové nebo šedé/, který zabezpečuje naklápění a vytahování lamel.
[Popis zboží...]
  • «« Začátek
  • « Předchozí
  • 1
  • Následující »
  • Konec »»


Zobrazit #  
Výsledky 1 - 10 z 10

Novinky


čtvrtek, 12 února 2015
Nová zelená úsporámPatříme mezi schválené odborné dodavatele.  Pro další informace, jak získat dotaci nás kontaktujte.Celý článek...

Všechny novinky...

2
Dřevěná okna

Výhody laminátu

Celková životnost laminátových podlah není tak vysoká jako životnost podlah z masivních dřevin. Mají však své výhody: Jsou velmi odolné proti oděru a některé druhy mají také vysoký stupeň vodovzdornosti, jsou tedy vhodné třeba i do koupelen. O tom, že tento materiál navíc může zároveň splňovat náročná estetická kritéria se můžete přesvědčit i v naší prodejně. Vybírat můžete z mimořádně bohatého sortimentu podlahových produktů ze dřeva - mimo jiné zde najdete klasické parketové vlysy.

Videogalerie
zavřít zavřít