Služby

Tisk Email

Provádíme vzorkový prodej dveří, oken, plovoucích podlah,  PVC a vinylových podlahových krytiny

Samozřejmostí je zaměření a montáž, poradenská služba, konzultace

Realizujeme i velmi atypické zakázky a to co nejvhodnějším a nejefektivnějším způsobem vše po konzultaci a dle přání zákazníka. Pokládka je realizována v předem dohodnutý termín, a to smluveným způsobem. Součástí je i odstranění staré podl. krytiny, či úprava nevyhovujícího podkladu včetně likvidace odpadu.

Dle přání zákazníka s ohledem na druh krytiny a velikost je možná pokládka volně, či s jednoduchou fixací nebo kompletní lepení nejvhodnějším lepidlem.

Zakončení krytiny u stěn provádíme kobercovou lištou, lepeným soklem, PVC soklem nebo lištou v imitaci dřeva a to nejen u plovoucích podlah. Dále provádíme úpravy povrchů pod podlahovými krytinami pomocí samonivelační stěrky, případně dalším vhodným materiálem. To vše k maximální spokojenosti zákazníka.

Na námi realizované zakázky poskytujeme plnohodnotnou záruku a zajišťujeme i pozáruční servis.

 

Novinky


čtvrtek, 12 února 2015
Nová zelená úsporámPatříme mezi schválené odborné dodavatele.  Pro další informace, jak získat dotaci nás kontaktujte.Celý článek...

Všechny novinky...

2
Dřevěná okna

Výhody laminátu

Celková životnost laminátových podlah není tak vysoká jako životnost podlah z masivních dřevin. Mají však své výhody: Jsou velmi odolné proti oděru a některé druhy mají také vysoký stupeň vodovzdornosti, jsou tedy vhodné třeba i do koupelen. O tom, že tento materiál navíc může zároveň splňovat náročná estetická kritéria se můžete přesvědčit i v naší prodejně. Vybírat můžete z mimořádně bohatého sortimentu podlahových produktů ze dřeva - mimo jiné zde najdete klasické parketové vlysy.

Videogalerie
zavřít zavřít