Dřevěná okna tloušťka profilu 68mm + dvojskloVenkovní ohýbané hliníkové parapety

EURO - 70
Zobrazit v plné velikosti


EURO - 70Zeptejte se na tento produkt


Euro - 70Systém REHAU Euro - 70 je novinkou, která se díky své vysoké kvalitě a příznivé ceně stává nejprodávanějším profilem z naší nabídky.

5-ti komorové uspořádání a 70 mm konstrukční šíře skýtají výtečné tepelně izolační vlastnosti U až 1,2 W/m2K. Silné ocelové výztuhy zajišťují oknům vyrobeným z tohoto profilu výborné statické vlastnosti. Moderní a líbivý vzhled dodávají tomuto systému zaoblené či zkozené hrany na vnějších částech, stejné jako u profilů Brillant. Tak jako u ostatních námi dodávaných profilů jsou okna vyrobená v systému REHAU Euro-70 osazena kováním ROTO NT, které má rozhodující podíl na jejich dlouhé bezporuchové funkčnosti. Díky výborné kvalitě podtržené velmi dobrou cenou se tato okna stále více uplatňují mimo jiné i při rekonstrukcích panelových domů.

5-komorový systém s konstrukční šířkou 70 mm

S okny ze systému REHAU EURO-70 vsadíte na špičkovou kvalitu! Okenní profilový systém REHAU EURO-70 splňuje vysoké nároky. Systém s pěti komorami a konstrukční šířkou 70 mm garantuje vynikající tepelnou izolaci. S hodnotou Uf až 1,3 W/m2K včetně armování jsou okna ze systému REHAU EURO-70 použitelná i pro nízkoenergetické domy. Pro tento účel lze použít i systém REHAU EURO-70 plus, který obsahuje armování s přerušeným tepelným mostem - to je další "plus" pro lepší tepelnou izolaci! (výpočtová hodnota Uf = 1,2 W/m2K)ž 41 mm dosahují okna z tohoto profilu maximálních tepelných a hlukových izolačních vlastností.

Přednosti systému:

 • Zkosené, líbivý vzhled
 • Hladké linie na viditelných plochách
 • Hodnota Uf = 1,2 W/m2K
 • Spárová těsnost: hodnota a0,1
 • Těsnost proti dešti hnaného větrem: skupina namáhání C
 • Díky možnosti použít sklo o tloušťce až 41 mm dosahují okna z tohoto profilu maximálních tepelných a hlukových izolačních vlastností.
 • Výborné statické hodnoty díky armovací komoře o šířce 35 mm
 • Používané kování a armovací profily jsou shodné se systémy REHAU BRILLANT-Design a Thermo-Design
 • Upevnění pantů je ve třech stěnách z PVC a v armování
 • Připojovací strana profilu umožňuje montáž jakýchkoliv spojovacích profilů ze systémů REHAU
 • Stejné odpočtové rozměry jako u systému REHAU Thermo-Design
 • Vynikající design. V nabídce jsou profily s plošně odsazeným křídlem
 • Široká nabídka barev a dekorů dřeva
 • Zlepšená ochrana proti vloupání
 • Jednoduché zpracování profilu

  Euro-70 - zkosené hrany

Těsnost:

Dvě těsnění zabraňují pronikání průvanu, prachu a vody a zajišťují příjemné klima v místnosti.

Ochrana proti vloupání:

Okenní profily mají optimální konstrukci pro použití speciálních dílů kování a jejich doplňků, zvyšujících ochranu proti vloupání. Odolnost proti vloupání: do třídy odolnosti 3 (DIN V ENV 1627).

Ochrana proti hluku:

Vychutnejte si ticho a klid za okny REHAU. Při použití odpovídajících zvukově izolačních skel je možné dosáhnout optimálního útlumu hluku až do třídy 5 dle normy ČSN EN ISO 140-3 a ČSN EN ISO 7171.

Snadná údržba:

Jednoduché čištění díky hladkému povrchu a zkosenému přesahu na okenních rámech. Dodatečně lze okna ošetřit také antistatickým přípravkem.

Klasické hodnoty, které přetrvávají:

Pro systémy REHAU Basic-Design je použit materiál RAU-PVC, který se díky svému vynikajícímu složení osvědčil v dlouhodobé praxi okenních prvků firmy REHAU.

 Novinky


čtvrtek, 12 února 2015
Nová zelená úsporámPatříme mezi schválené odborné dodavatele.  Pro další informace, jak získat dotaci nás kontaktujte.Celý článek...

Všechny novinky...

2
Dřevěná okna

Výhody laminátu

Celková životnost laminátových podlah není tak vysoká jako životnost podlah z masivních dřevin. Mají však své výhody: Jsou velmi odolné proti oděru a některé druhy mají také vysoký stupeň vodovzdornosti, jsou tedy vhodné třeba i do koupelen. O tom, že tento materiál navíc může zároveň splňovat náročná estetická kritéria se můžete přesvědčit i v naší prodejně. Vybírat můžete z mimořádně bohatého sortimentu podlahových produktů ze dřeva - mimo jiné zde najdete klasické parketové vlysy.

Videogalerie
zavřít zavřít