Plastová


POCTIVÉ LETNÍ SLEVY 10-20% DLE OBJEMU ZAKÁZKY

DO 31.8.2013


Alphaline 90+trojsklo

profilová série: VEKA APLHALINE 90 MD členění profilu: šesti-komorový (rám i křídlo) těsnění: dvě dorazová a jedno středové stavební hloubka: 90 mm
[Popis zboží...]


Brillant Design

Okenní profilový systém REHAU Brillant-Design splňuje vysoké nároky. Systém s pěti komorami a konstrukční šířkou 70 mm garantuje vynikající tepelnou izolaci. S hodnotou k rámu do hodnoty 1,1.
[Popis zboží...]EURO - 70

Systém REHAU Euro - 70 je novinkou, která se díky své vysoké kvalitě a příznivé ceně stává nejprodávanějším profilem z naší nabídky.
[Popis zboží...]  • «« Začátek
  • « Předchozí
  • 1
  • Následující »
  • Konec »»
Výsledky 1 - 3 z 3

Novinky


čtvrtek, 12 února 2015
Nová zelená úsporámPatříme mezi schválené odborné dodavatele.  Pro další informace, jak získat dotaci nás kontaktujte.Celý článek...

Všechny novinky...

2
Dřevěná okna

Výhody laminátu

Celková životnost laminátových podlah není tak vysoká jako životnost podlah z masivních dřevin. Mají však své výhody: Jsou velmi odolné proti oděru a některé druhy mají také vysoký stupeň vodovzdornosti, jsou tedy vhodné třeba i do koupelen. O tom, že tento materiál navíc může zároveň splňovat náročná estetická kritéria se můžete přesvědčit i v naší prodejně. Vybírat můžete z mimořádně bohatého sortimentu podlahových produktů ze dřeva - mimo jiné zde najdete klasické parketové vlysy.

Videogalerie
zavřít zavřít