Dřevohliníková


drevenohlinikova-okna-imgjpeg.jpeg

Základem je dřevěné eurookno se všemi jeho přednostmi, navíc z exteriérové strany je jeho životnost nekonečně prodloužena hliníkovým opláštěním. Toto je nejlepší řešení pro dosažení maximální životnosti okna.

Vynikající tepelně a zvukově izolační parametry, fyzikálně-mechanické, statické a požárně odolné dřevěné konstrukce okna zdokonaluje bezúdržbový hliníkový plášť z exteriéru okna.

Tento unikátní výrobek se vyznačuje libovolnou barevností v odstínech RAL nebo s možností imitací dřeva. Z interiérové strany je možné použít bezbarvé vodouředitelné akrylátové laky s příměsí polyuretanu a nechat vyniknout krásu dřeva.

Hlavní předností okna je nekonečně dlouhá životnost konstrukce výrobku. Tento výrobek je vrcholem ve vývoji oken.


 


Novinky


čtvrtek, 12 února 2015
Nová zelená úsporámPatříme mezi schválené odborné dodavatele.  Pro další informace, jak získat dotaci nás kontaktujte.Celý článek...

Všechny novinky...

2
Dřevěná okna

Výhody laminátu

Celková životnost laminátových podlah není tak vysoká jako životnost podlah z masivních dřevin. Mají však své výhody: Jsou velmi odolné proti oděru a některé druhy mají také vysoký stupeň vodovzdornosti, jsou tedy vhodné třeba i do koupelen. O tom, že tento materiál navíc může zároveň splňovat náročná estetická kritéria se můžete přesvědčit i v naší prodejně. Vybírat můžete z mimořádně bohatého sortimentu podlahových produktů ze dřeva - mimo jiné zde najdete klasické parketové vlysy.

Videogalerie
zavřít zavřít