Brillant DesignDřevěná okna tloušťka profilu 68mm + dvojsklo

Dřevěná eurookna tloušťka profilu 84mm + trojsklo
Zobrazit v plné velikosti


Dřevěná eurookna tloušťka profilu 84mm + trojskloZeptejte se na tento produkt

Optimální varianta, výborné tepelně-izolační vlastnosti. Vyrábí se v rozměrech na přání zákazníka dle technických možností kování.

Rozměry profilu rámu: 84 x 80 mm. Rozměry profilu křídla: 84 x 80 mm.

MATERIÁL:

čtyřvrstvý lepený smrkový hranol s podélným napojením na ploše od 250 mm.

BARVA:

všechny dřevěné části jsou impregnovány proti hnilobě a plísním. Finální nástřik provádíme vodou ředitelným lakem nebo barvou dle vzorníku RAL, s příměsí polyuretanu.

KOVÁNÍ:

okenní kování TITAN AF SIEGENIA AUBI. 4 polohy otevírání pomocí jedné kliky. Povrchová úprava - stříbrné pokovení. Uzavírací body u varianty OS na straně kliky a v horní části křídla, u varianty O na straně kliky. Pojistka proti svěšení. Prodloužení od šířky a výšky 1.650 mm rozměru rámu okna.

BEZPEČNOSTNÍ KLIKY:

barva titanová, bílá, stříbrná, bronzová a šampaňská. Krytky pantu kování za příplatek.

SKLO:

Izolační trojsklo 4-16-4-16-4, 2x Planitherm Ultra s vrstvou SOFT-COATING a AL distančním rámečkem mezi skly. U=0,5 WK-1m-2. RW = 33 dB.

TĚSNĚNÍ:

celoobvodové v drážce křídla, v rozích pevně spojené, trvale pružné. Barva bílá, tmavě hnědá, béžová.

DRUHÉ TĚSNĚNÍ ZDARMA

TMEL:

bezbarvý silikonový, trvale pružný.

TERMOOKAPNICE:

hliníková eloxovaná s úplným přerušením tepelného mostu + přídavná okapnice na křídle. Barva okapnic bílá RAL 9016, stříbrná, bronzová, tmavě hnědá, barva koncovek bílá, hnědá a šedá.

 Novinky


čtvrtek, 12 února 2015
Nová zelená úsporámPatříme mezi schválené odborné dodavatele.  Pro další informace, jak získat dotaci nás kontaktujte.Celý článek...

Všechny novinky...

2
Dřevěná okna

Výhody laminátu

Celková životnost laminátových podlah není tak vysoká jako životnost podlah z masivních dřevin. Mají však své výhody: Jsou velmi odolné proti oděru a některé druhy mají také vysoký stupeň vodovzdornosti, jsou tedy vhodné třeba i do koupelen. O tom, že tento materiál navíc může zároveň splňovat náročná estetická kritéria se můžete přesvědčit i v naší prodejně. Vybírat můžete z mimořádně bohatého sortimentu podlahových produktů ze dřeva - mimo jiné zde najdete klasické parketové vlysy.

Videogalerie
zavřít zavřít