Venkovní žaluzie EXT-50Vnitřní žaluzie Design klasik - IDK

Vnitřní komůrkové parapety PV 2040
Zobrazit v plné velikosti


Vnitřní komůrkové parapety PV 2040Zeptejte se na tento produkt

Parapetní desky jsou vyrobeny z kvalitního tvrzeného PVC-materiálu zajišťujícího jejich naprostou voděodolnost. Velká pevnost je dána četnými svislými i šikmými vzpěrami tvořícími vnitřní komůrkovou konstrukci. Na vrchní pohledové straně je nalepena silná CPL laminátová folie odolná proti otěru a poškrábání. Proti hrubému poškození při skladování, přepravě, formátování i montáži chrání vrchní dekorativní stranu parapetu plastová folie. Spodní strana je pravidelně tvarována což oproti plochému provedení zvyšuje pevnost uchycení při montáži.

Parapetní desky jsou 20 mm silné s výškou přední hrany (nosu) 40 mm. Jsou dodávány v tyčích dlouhých 6000 mm a šířích 160, 200, 250, 300, 350, 400, 500, 600, a 650 mm.

K dispozici jsou následující dekory: bílá, mramor, buk, zlatý dub.

Boční plastové krytky jsou tzv. oboustranné.

Parapety řežeme na požadovanou délku a zdarma je zákazníkům rozesíláme po celé ČR.Novinky


čtvrtek, 12 února 2015
Nová zelená úsporámPatříme mezi schválené odborné dodavatele.  Pro další informace, jak získat dotaci nás kontaktujte.Celý článek...

Všechny novinky...

2
Dřevěná okna

Výhody laminátu

Celková životnost laminátových podlah není tak vysoká jako životnost podlah z masivních dřevin. Mají však své výhody: Jsou velmi odolné proti oděru a některé druhy mají také vysoký stupeň vodovzdornosti, jsou tedy vhodné třeba i do koupelen. O tom, že tento materiál navíc může zároveň splňovat náročná estetická kritéria se můžete přesvědčit i v naší prodejně. Vybírat můžete z mimořádně bohatého sortimentu podlahových produktů ze dřeva - mimo jiné zde najdete klasické parketové vlysy.

Videogalerie
zavřít zavřít