O nás

Tisk Email

Firma MN Integra Liberec vznikla v roce 1989. Prodejem oken, dveří a podlah se zabývá nepřetržitě od roku 1994. Zastupuje řadu zahraničních i českých výrobců včetně výrobců na zakázku.

V roce 2011 byla prodejna kompletně zrekonstruovaná, a založena spol s. r. o. s pozměněným názvem INTEGRA LB spol s. r.o.

Nově zrekonstruovaná prodejna zabývající se prodejem a veškerým servisem dveří, oken a podlahových krytin a k ním patřícího příslušenství.

Působíme  na území  Středočeského a Libereckého kraje.

Sp
ojením individuálního přístupu, letitých zkušeností, osvědčených postupů a nejmodernějších technologií dosahujeme maximální spokojenosti

Interiérové dveře

Nabízíme kompletní služby v oblasti dodávek interiérových a vchodových dveří od zaměření , nabídky, prodeje, montáže.

Okna

Nabízíme kompletní služby v oblasti dřevěných i plastových oken

Podlahy, podlahoviny

Nabízíme kompletní služby v oblasti dodávek a profesionální pokládek dřevěných a laminátových podlah,  PVC, vinylových krytiny.

Podlahy Liberec - Integra LB

 

 

Novinky


čtvrtek, 12 února 2015
Nová zelená úsporámPatříme mezi schválené odborné dodavatele.  Pro další informace, jak získat dotaci nás kontaktujte.Celý článek...

Všechny novinky...

2
Dřevěná okna

Výhody laminátu

Celková životnost laminátových podlah není tak vysoká jako životnost podlah z masivních dřevin. Mají však své výhody: Jsou velmi odolné proti oděru a některé druhy mají také vysoký stupeň vodovzdornosti, jsou tedy vhodné třeba i do koupelen. O tom, že tento materiál navíc může zároveň splňovat náročná estetická kritéria se můžete přesvědčit i v naší prodejně. Vybírat můžete z mimořádně bohatého sortimentu podlahových produktů ze dřeva - mimo jiné zde najdete klasické parketové vlysy.

Videogalerie
zavřít zavřít