Plastové vchodové


Brillant Design dveře

images/stories/image3jpeg.jpeg

Dveřní profilový systém REHAU Brillant-Design splňuje vysoké nároky. Systém se čtyřmii komorami a konstrukční šířkou 70 mm garantuje vynikající tepelnou izolaci. S hodnotou k rámu do hodnoty 1,1.

Tento systém je určen pro vstupní prostory bez ohledu na to, zda jde o novostavbu, nebo rekonstrukci. Stavební šířka 70 mm a 4-komorová konstrukce profilů zaručují výborné parametry tepelné i zvukové izolace. Robustní uzavřené ocelové výztuhy spolu se svařenými rohy dávají dveřím výbornou stabilitu i vynikající pevnost. V oblasti dveřního prahu je dorazové těsnění situováno do dvou těsnících rovin. Díky chráněnému  provedení drážky je možno použít kování v šířkách 16 i 24 mm. To umožňuje instalaci kování a zámků pro zvýšenou bezpečnost. Dveře disponuji moderním vzhledem, hodnotným povrchovým zpracováním a rovněž velkým výběrem barev a dekorů. Zcela určitě splní všechny Vaše představy.

  • optimální statické vlastnosti dané armováním s vysokou stavební hloubkou
  • stejné armování v rámovém i křídlovém profilu
  • ekologicky přijatelný, recyklovatelný materiál

Těsnost:

Dvě těsnění zabraňují pronikání průvanu, prachu a vody a zajišťují příjemné klima v místnosti.

Ochrana proti vloupání:

Okenní profily mají optimální konstrukci pro použití speciálních dílů kování a jejich doplňků, zvyšujících ochranu proti vloupání. Odolnost proti vloupání: do třídy odolnosti 3 (DIN V ENV 1627).

Ochrana proti hluku:

Vychutnejte si ticho a klid za okny REHAU Brillant-Design. Při použití odpovídajících zvukově izolačních skel je možné dosáhnout optimálního útlumu hluku až do třídy 5 dle normy ČSN EN ISO 140-3 a ČSN EN ISO 717-1.

Snadná údržba:

Jednoduché čištění díky hladkému povrchu a zkosenému přesahu na okenních rámech. Dodatečně lze okna ošetřit také antistatickým přípravkem.

Klasické hodnoty, které přetrvávají:

Pro systémy REHAU Brillant-Design je použit materiál RAU-PVC, který se díky svému vynikajícímu složení osvědčil v dlouhodobé praxi okenních prvků firmy REHAU.

 


Novinky


čtvrtek, 12 února 2015
Nová zelená úsporámPatříme mezi schválené odborné dodavatele.  Pro další informace, jak získat dotaci nás kontaktujte.Celý článek...

Všechny novinky...

2
Dřevěná okna

Výhody laminátu

Celková životnost laminátových podlah není tak vysoká jako životnost podlah z masivních dřevin. Mají však své výhody: Jsou velmi odolné proti oděru a některé druhy mají také vysoký stupeň vodovzdornosti, jsou tedy vhodné třeba i do koupelen. O tom, že tento materiál navíc může zároveň splňovat náročná estetická kritéria se můžete přesvědčit i v naší prodejně. Vybírat můžete z mimořádně bohatého sortimentu podlahových produktů ze dřeva - mimo jiné zde najdete klasické parketové vlysy.

Videogalerie
zavřít zavřít